Regulamin

Wstęp

Korzystanie z zasobów dostępnych na stronie internetowej https://seriale-asd.pl/ (włącznie ze wszelkimi materiałami w niej zawartymi), wiąże się z wyrażeniem zgody i zaakceptowaniem warunków i zasad użytkowania zawartych w niniejszym regulaminie.

Prawa własności intelektualnej

Serwis https://seriale-asd.pl nie zawiera żadnych nielegalnych treści. Witryna nie zawiera żadnych plików z filmami, a jedynie informacje na ich temat zawierające (opis, długość, zastosowany kodek, rodzaj kompresji, suma kontrolna, kody embed (HTML) zewnętrznych serwisów, linki do zewnętrznych serwisów lub bezpośrednie linki do plików na nich umieszczonych). Informujemy, że pliki objęte prawem autorskim wolno kopiować tylko wtedy, gdy jest się w posiadaniu oryginału. W tym przypadku, ściągnięta kopia będzie traktowana, jedynie, jako materiał zapasowy. Administratorzy, właściciele oraz redakcja nie ponoszą odpowiedzialności, za to co użytkownicy publikują w serwisie.

Serwis https://seriale-asd.pl jest w pełni legalnym serwisem i zawiera jedynie linki do innych stron lub plików w Internecie. Serwis https://seriale-asd.pl nie przechowuje, nie publikuje, oraz nie umieszcza bezpośrednio filmów i plików (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) na serwerach serwisu https://seriale-asd.pl.

Dodatkowe

https://seriale-asd.pl/ to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.

Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na stronach konkretnej wyszukiwarki.

https://seriale-asd.pl/ nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. Https://seriale-asd.pl/ nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż https://seriale-asd.pl/ stronie.

Informacje na stronie https://seriale-asd.pl/ mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.

Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Play now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

Fakt obecności podstrony opisującej dany film na https://seriale-asd.pl/, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. Https://seriale-asd.pl/, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.

Https://seriale-asd.pl/, nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na https://seriale-asd.pl/ nie jest weryfikowana pod tym względem.

Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

Komentarze na podstronach to komentarze użytkowników, które można znaleźć na innych witrynach. Komentowanie w serwisie https://seriale-asd.pl jest wyłączone.

×