What's happening?

Pitbull. Nowe Porządki

Pitbull. Nowe Porządki

Męski pojedynek w świecie prawdziwych facetów.Jan. 22, 2016Poland133 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 ocena

Cały film Pitbull. Nowe Porządki Zobacz trailer niżej


Opis filmu

Pitbull: Nowe porządki – cały film online

„Pitbull: Nowe Porządki” to polski film z 2016 roku, którego reżyserem jest Patryk Vega. Film opowiada historię policjanta z Warszawy, którego przydzielono do walki z przestępczością związaną z narkotykami.

Pitbull: Nowe porządki online – fabuła

„Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla – Gebelsem (Andrzej Grabowski), Igorem (Paweł Królikowski) i Barszczykiem (Michał Kula). Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. [opis dystrybutora dvd]

Dlaczego warto obejrzeć film Pitbull: Nowe porządki online?

Jeśli jesteście fanami filmów akcji, to Pitbull: Nowe Porządki jest zdecydowanie wart obejrzenia. Film zawiera kilka intensywnych i dobrze przygotowanych scen akcji, które utrzymają Cię na krawędzi fotela. Od pościgów samochodowych po strzelaniny, film ma wszystko, o co może prosić miłośnik akcji.

Gdzie obejrzeć ten film?

Produkcję można obejrzeć online za pomocą różnych platform, takich jak Netflix, CDA, czy HBO GO. My polecamy jednak skorzystanie z wyszukiwarki filmów online, takiej jak np. seriale-asd.pl. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, który trzeba by było poświęcić na przeszukiwanie innych stron internetowych. Wystarczy, że wpiszesz tytuł filmu w naszą wyszukiwarkę! Od tej chwili od znalezienia filmu dzieli Cię tylko kilka kliknięć!

FAQ

  • Jakim gatunkiem filmu jest Pitbull: Nowe Porządki?

Pitbull: Nowe porządki to polski film akcji.

  • Kto jest reżyserem filmu Pitbull: Nowe Porządki?

Reżyserem filmu jest Patryk Vega.

  • Czy cały film Pitbull: Nowe Porządki jest warty obejrzenia?

Tak, film jest warty obejrzenia ze względu na interesującą fabułę, dobrze wykonane sceny akcji oraz profesjonalną obsadę!

Pitbull. Nowe Porządki
Oryginalny tytuł Pitbull. Nowe Porządki
IMDb Rating 6.4 3,353 votes
TMDb Rating 6.341 69 votes

Reżyser

Patryk Vega
Reżyser

Obsada

Andrzej Grabowski isStarszy aspirant Jacek Goc
Starszy aspirant Jacek Goc "Gebels"
Michał Kula isBarszczyk
Barszczyk
Paweł Królikowski isKomisarz Igor Rosłoń
Komisarz Igor Rosłoń
Udostępniono0

Podobne tytuły

Kung Fu Panda 3
Władca Paryża
Terminator: Mroczne Przeznaczenie
Za Szybcy, za Wściekli
Szybcy i Wściekli 7
Air
Więzień Labiryntu: Próby Ognia
Szybcy i Wściekli 8
Parasite
Oppenheimer
Małe Kobietki
21 Jump Street
×