What's happening?

Małe Kobietki

Małe Kobietki

Dec. 25, 2019USA134 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 ocena

Cały film Małe Kobietki Zobacz trailer niżej


Opis filmu

Małe Kobietki – cda online

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądało życie młodych kobiet w XIX-wiecznej Ameryce? Jeśli tak, to film Małe Kobietki online z 2019 roku na pewno Cię zainteresuje! Ta adaptacja klasycznej powieści Louisy May Alcott opowiada historię czterech sióstr March, które żyją w czasie wojny secesyjnej i próbują znaleźć swoje miejsce w świecie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym filmie i przekonać się, dlaczego warto obejrzeć Małe Kobietki!

Małe Kobietki online – opis fabuły

Film Małe Kobietki z 2019 roku to adaptacja klasycznej powieści Louisy May Alcott. Historia opowiada o czterech siostrach March – Meg, Jo, Beth i Amy – które żyją w XIX-wiecznej Ameryce podczas wojny secesyjnej. Każda z sióstr ma inne marzenia i cele, ale wszystkie starają się znaleźć swoje miejsce w świecie i odnaleźć swoją niezależność.

Meg (Emma Watson) marzy o ślubie i rodzinie, Jo (Saoirse Ronan) chce zostać pisarką, Beth (Eliza Scanlen) cierpi na chorobę i zajmuje się muzyką, a Amy (Florence Pugh) chce zostać artystką. Wszystkie cztery siostry muszą zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie i wojna, ale również ze swoimi własnymi marzeniami i aspiracjami.

Małe Kobietki film – dlaczego warto go obejrzeć?

  • Wspaniała obsada

Film Małe Kobietki online roku ma wspaniałą obsadę. Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh i Eliza Scanlen wcielają się w role czterech sióstr March i przekonują nas swoimi niesamowitymi talentami aktorskimi. W dodatku, Meryl Streep wciela się w rolę cioci March, a Timothée Chalamet gra sympatycznego przyjaciela sióstr – Laurie.

  • Klimat XIX-wiecznej Ameryki

Produkcja przenosi nas w czasie do XIX-wiecznej Ameryki. Klimat tego okresu został doskonale odwzorowany dzięki wspaniałej scenografii i kostiumom. Widzowie mogą poczuć się jakby przenieśli się do innej epoki i zobaczyć, jak wyglądało życie w tamtych czasach.

  • Uniwersalna historia o sile rodziny i przyjaźni

Historia opowiedziana w filmie Małe Kobietki jest uniwersalna i dotyka ważnych tematów, takich jak siła rodziny, przyjaźń i marzenia. Każdy z widzów może znaleźć w tej opowieści coś dla siebie i zrozumieć, jak ważne jest znalezienie swojego miejsca w świecie.

Czy muszę znać książkę, żeby zrozumieć film?

Nie, nie musisz znać książki, aby zrozumieć film. Adaptacja Małych Kobietek z 2019 roku jest dobrze skondensowaną wersją książki, która przekazuje wszystkie ważne informacje i wątki.

Czy warto obejrzeć film, jeśli już czytałem książkę?

Tak, warto obejrzeć film, nawet jeśli już czytałeś książkę. Adaptacja filmu Małe Kobietki jest wspaniałą wizualizacją książki, która pozwala zobaczyć historię i postacie w zupełnie nowy sposób.

Jeśli zainteresowały Cię Małe Kobietki online, nie czekaj ani chwili dłużej i skorzystaj z naszej wyszukiwarki filmów i seriali online! Z nami znajdziesz to, czego Ci potrzeba!

Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Małe Kobietki
Oryginalny tytuł Little Women
IMDb Rating 7.8 216,781 votes
TMDb Rating 7.9 5,423 votes

Reżyser

Jess Gonchor
Reżyser

Obsada

Saoirse Ronan isJosephine 'Jo' March
Josephine 'Jo' March
Florence Pugh isAmy March
Amy March
Emma Watson isMargaret 'Meg' March
Margaret 'Meg' March
Eliza Scanlen isElizabeth 'Beth' March
Elizabeth 'Beth' March
Laura Dern isMargaret 'Marmee' March
Margaret 'Marmee' March
Timothée Chalamet isTheodore 'Laurie' Laurence
Theodore 'Laurie' Laurence
Meryl Streep isAunt Josephine March
Aunt Josephine March
Tracy Letts isMr. Dashwood
Mr. Dashwood
Bob Odenkirk isMr. March
Mr. March
James Norton isJohn Brooke
John Brooke
Udostępniono0

Podobne tytuły

Magic Mike: Ostatni taniec
Zenek
Aladyn
Czas Wojny
Interstellar
CODA
Dziennik nimfomanki
Wojna polsko-ruska
21 mostów
Ojciec
Baby Broker
Nietykalni
×