What's happening?

Geostorm

Geostorm

Niektóre rzeczy nigdy nie powinny być kontrolowane.Oct. 13, 2017USA109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 2 oceny

Cały film Geostorm Zobacz trailer niżej


Opis filmu

GEOSTORM – cały film online z naszą pomocą!

Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą oni zdążyć rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę.

Geostorm – cały film po polsku

Geostorm to film katastroficzny z 2017 roku, którego reżyserem jest Dean Devlin. Fabuła obrazu skupia się na przyszłości, gdzie zmiany klimatyczne doprowadziły do powstania systemu sterowania pogodą zwanego Dutch Boy. Głównym bohaterem jest inżynier Jake Lawson, który odpowiada za tę technologię. Kiedy przychodzi mu odejść i zostaje zastąpiony przez swojego brata, system zaczyna działać nieprawidłowo, skutkiem czego ludzkość staje w obliczu globalnego kryzysu. Jake postanawia przywrócić porządek i ratować świat przed katastrofalnymi skutkami geostormu. Obraz w reżyserii Devlina to mieszanka filmów katastroficznych z elementami science fiction, które zapewnią widzom solidną dawkę emocji. Film możesz znaleźć w polskiej wersji językowej dzięki naszej wyszukiwarce.

Geostorm online – jak obejrzeć?

Geostorm to film katastroficzny, który warto obejrzeć online. Jednym z miejsc, gdzie można znaleźć Geostorm online jest nasz serwis seriale-asd.pl. Jesteśmy portalem, który udostępnia wyszukiwarkę filmów online, więc bez problemu znajdziesz tam wiele interesujących produkcji. Żeby obejrzeć Geostorm, wystarczy wpisać tytuł w polu wyszukiwarki. Następnie wystarczy nacisnąć play na odtwarzaczu, a po chwili zostaniesz przekierowany do odpowiedniej strony, dzięki której dowiesz się, gdzie obejrzeć ten film. Geostorm podbija serca widzów na całym świecie, dzięki świetnej fabule i efektom specjalnym. Teraz możemy go obejrzeć w wygodny sposób, tylko trzeba znaleźć odpowiednie źródło, takie jak seriale-asd.pl.

Geostorm
Geostorm
Geostorm
Geostorm
Geostorm
Geostorm
Geostorm
Geostorm
Geostorm
Geostorm
Oryginalny tytuł Geostorm
IMDb Rating 5.3 111,293 votes
TMDb Rating 6.1 4,199 votes

Reżyser

Dean Devlin
Reżyser

Obsada

Gerard Butler isJake Lawson
Jake Lawson
Alexandra Maria Lara isUte Fassbinder
Ute Fassbinder
Jim Sturgess isMax Lawson
Max Lawson
Abbie Cornish isU.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
U.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
Ed Harris isU.S. Secretary of State Leonard Dekkom
U.S. Secretary of State Leonard Dekkom
Andy García isU.S. President Andrew Palma
U.S. President Andrew Palma
Eugenio Derbez isAl Hernandez
Al Hernandez
Robert Sheehan isDuncan Taylor
Duncan Taylor
David S. Lee isLead Henchman Rico
Lead Henchman Rico
Udostępniono0

Podobne tytuły

Tajni i fajni
Troll
Martwe zło: Przebudzenie
Avatar: Istota wody
Bliźniak
Więzień Labiryntu: Lek na śmierć
Krudowie
Avengers: Koniec Gry
Królowa wojownik
Flash
Thor: Ragnarok
Nikt
×