What's happening?

Boże Ciało

Boże Ciało

Nie wierz we wszystko co widzisz.Sep. 10, 2019France116 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
10 1 ocena

Cały film Boże Ciało Zobacz trailer niżej


Opis filmu

Boże Ciało – cały film online z naszą wyszukiwarką

Film Boże Ciało (z 2019 roku) to niezwykła historia, która poruszyła miliony widzów na całym świecie. Zyskał on uznanie krytyków oraz nagrodę na 72. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Dzięki temu filmowi, reżyser Jan Komasa zyskał rozgłos nie tylko w Polsce, ale również za granicą. To nie tylko wspaniała opowieść, ale także doskonała produkcja filmowa, która wciągnie widza na dobre kilka godzin.

Boże Ciało online to historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast się tam udać, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i udając księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii.

Film porusza tematykę miłości, wiary, zła i dobra. Pokazuje, jak ważne jest to, by patrzeć na innych z empatią i pomagać im w trudnych sytuacjach. To historia, która na długo zostaje w pamięci.

Boże Ciało online – dlaczego warto obejrzeć cały film?

  • Świetny scenariusz

Scenariusz do filmu Boże Ciało napisał Mateusz Pacewicz, który zyskał za niego nagrodę na 72. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. To historia, która wciąga od pierwszej do ostatniej minuty. Nie brakuje w niej momentów wzruszających, ale także intrygujących i zaskakujących.

  • Wspaniała obsada aktorska

W filmie występują znakomici polscy aktorzy, m.in. Bartosz Bielenia, który wcielił się w główną rolę Daniela, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Łukasz Simlat i wielu innych. Wszyscy odgrywają swoje role z ogromnym zaangażowaniem i przekonaniem.

  • Piękna muzyka

Muzykę do filmu skomponował Evgueni i Sacha Galperine. To przepiękna i poruszająca ścieżka dźwiękowa, która idealnie wpisuje się w klimat filmu. Muzyka dodaje filmowi jeszcze większej głębi i emocji.

  • Wspaniała realizacja

Reżyser Jan Komasa wykonał niesamowitą pracę przy produkcji filmu. Każdy detal jest dopracowany, a zdjęcia są piękne i pełne symboliki. Film Boże Ciało z 2019 roku to arcydzieło kinematografii, które na długo zapadnie w pamięć.

Boże Ciało cały film – gdzie obejrzeć?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film Boże Ciało online? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Dzięki naszej wyszukiwarce bez problemu wyszukasz serwisy, dzięki którym obejrzysz tą znakomitą produkcję!

Szczególnie polecamy ten film wszystkim, którzy chcą przeżyć prawdziwą filmową przygodę i zastanowić się nad ważnymi wartościami życiowymi.

Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Oryginalny tytuł Boże Ciało
IMDb Rating 7.7 19,920 votes
TMDb Rating 7.673 453 votes

Reżyser

Jan Komasa
Reżyser

Obsada

Barbara Jonak isEwa Kobielski - the widow
Ewa Kobielski - the widow
Leszek Lichota isWalkiewicz - the mayor
Walkiewicz - the mayor
Łukasz Simlat isFather Tomasz
Father Tomasz
Anna Biernacik isMarta's friend
Marta's friend
Udostępniono0

Podobne tytuły

Joker
Magic Mike: Ostatni taniec
Powrót Bena
W trójkącie
Małe Kobietki
Zew Krwi
Rok na całe życie
Pitbull. Nowe Porządki
Creed III
Parasite
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
Green Book
×